تشکیل ستاد بحران شرق اصفهان ضروری است

اصفهان – خبرگزاری مهر: استاندار اصفهان گفت: تشکیل ستاد بحران شرق اصفهان به صورت مستقل ضروری است. به گزارش خبرنگار مهر در اصفهان، علیرضا ذاکراصفهانی شامگاه پنجشنبه در دیدار با جمعی از نمایندگان کشاورزان و فعالان بخش کشاورزی شرق استان اصفهان، رسیدگی به امور مردم را وظیفه اساسی مسئولان به ویژه استانداری برشمرد و افزود: بزرگترین دغدغه امروز مدیریت استان، تامین آب مورد نیاز مردم استان به ویژه شرق اصفهان و به طور خاص در بخش کشاورزی است.

وی با ابراز تاسف از وقوع خشکسالی در سالهای اخیر و فراهم نشدن امکان کشت محصولات کشاورزی در بسیاری از نقاط مانند شرق اصفهان، اظهار داشت: باید مجموعه دستگاه‌های اجرایی تمهیدات مناسبی برای رفع مشکلات جدی مردم محروم شرق اصفهان بیندیشند.

استاندار اصفهان برنامه‌ریزی برای ایجاد فرصتهای شغلی در این منطقه را ضروری برشمرد و تصریح کرد: جذب سرمایه‌گذاری و احداث واحدهای صنعتی متناسب با معیارهای زیست محیطی و اکوسیستم منطقه در کنار بخش کشاورزی می‌تواند بخشی از مشکلات حوزه اشتغال را در این منطقه مرتفع سازد.

به گزارش مهر، حل مشکل حقابه و آب کشاورزی، اشتغال جوانان، بیمه محصولات کشاورزی، پرداخت تسهیلات و ایجاد مشاغل خانگی از جمله مسائلی بود که از سوی نمایندگان کشاورزان شرق اصفهان در این جلسه عنوان شد.

پاسخ دهید

دیدگاه شما


بهینه سازی پوسته : پک سنتر
آماده شده توسط : ماندگار وب