کشاورزان شرق اصفهان نیازمند حمایتهای دولت هستند

نیره اخوان در گفتگو با خبرنگار مهر در اصفهان افزود: تامین آب اصفهان از مسائل مهمی است که باید با توجه به دو سال خشکسالی گذشته بر اجرای آن اهتمام و توجه داشت.

وی ادامه داد: یک شغله بودن کشاورزان شرق اصفهان از جمله مسائلی است که باید همواره مورد توجه هیئت دولت قرار گیرد چنانچه از سوی حاکمیت به آنان نیز اعلام شده بود اگر کشتی را نیز بکارند آب موجود برای آبیاری آن کشت را نمی دهند.

اخوان همچنین اذعان داشت: کسانی که در گذشته ای نزدیک زکات به دیگران پرداخت می کردند را اکنون باید دریافت و به آنان توجه کرد.

ترمیم شبکه فاضلاب اصفهان ضروری است

این نماینده مردم اصفهان در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: موضوع ترمیم لوله های فاضلاب اصفهان از جمله نیازهای ضروری است که باید در سفر هیات دولت و رئیس جمهور به اصفهان مورد توجه قرار گیرد.

وی همچنین احداث شبکه های فاضلاب در مناطق حاشیه ای اصفهان را ضروری خواند.

اخوان تصریح کرد: در حال حاضر برخی از مناطق اصفهان در آب شرب خود خیز دچار مشکل هستند و در این خصوص به مناطق اطراف کوهپایه اصفهان اشاره کرد.

این نماینده مردم اصفهان همچنین احداث یک بیمارستان در شرق اصفهان را ضروری خواند و گفت: یکی از نیازهای ضروری شرق اصفهان احداث یک بیمارستان است تا از این طریق بتوان مسیر طولانی ۶ بخش مستقر در این منطقه را برای دسترسی به بیمارستان کوتاه نماییم.

اخوان همچنین خاطر نشان کرد: در حال حاضر مناطق محروم در اصفهان زیاد است و باید اقداماتی را که در کاهش این مناطق محروم موثر است به انجام رسانید.

۴ دیدگاه برای “کشاورزان شرق اصفهان نیازمند حمایتهای دولت هستند”

جنبش عدالتخواهي منطقه جنوب شرق اصفهان فروردین ۱۷ام, ۱۳۹۰ در ۸:۰۰ ق.ظ

خانم اخوان واقعاً اف بر ما که نمایندگان بی غیرتی چون شما داریم
آخه تا کی میخاین با ندانم کاری بر محرومییت این منطقه بیفزایین چنت سوال داشتم از شما:
۱- خداوکیلی خودتون یه سری به ساییتون بزنین تو سایتتون اصلاً خبری از محرومیت منطقه هست؟
۲-بعد از اون تا کی میخاین موردی و سلیقه ای عمل کنین هر چند توی منطقه ما در مدت زمان نمایندگی شما جز فقر شاهد چیز دیگه‌ای نبودیم.آیا وقتش نرسیده که اولاً حقابه قانونی منطقه را بازگردانیم ؟
۳-آیا شده از خودتون بپرسین چرا تو منطقه انقدر اعتیاد زیاد شده ؟آیا زمان آن نرسیده که جاده جنوب شرق اصفهان که محل تردد کامیون‌های آقایان مافیای مواد مخدره سر و سامانی بگیره .شده منطقه اختصاصی تردد آقایون بهتر بگم جاده اختصاصی . وقتش نرسیده یه ایست و بازرسی تو گلوگاه این جاده ایجاد بشه.
۴-وقتش نرسیده که یه نگاه کلان به منطقه داشته باشیم و مسایل زیربنایی منطقه را حل و فصل کنیم آخه کدوم سرمایدار حاضره جایی که مردم آب خوردن هم ندارن بیاد سرمایه‌گذاری کنه ؟خود شما حاضرین بیاین سرمایه گذاری کنین؟در ثانی کشاورزان منطقه که اینهمه برا زمینهاشون سرمایه‌گذاری کردن باهاشون چه کار کردیم آیا جز این بوده که سرمایشون و هسی و نیستیشون را به تباهی کشو.ندیم؟
۵-اصلاً یه لحظه هم فکر کردین که چرا فقط مناطق شمالی استان از اینهمه سرمایه گذاری در بخش‌های مختلف اعم از صنعت و … باید برخوردار باشن و جنوب شرق و شرق اصفهان فقط سهمشون ظلم و ستم و غصب حقابه قانونیشون باشه آیا وقتش نرسیده در توزیع ثروت توی استان یه ذره عدالت به خرج بدیم؟
۶-شده یکبار هم درباره مسوولیت اجتماعی کارخانجات اصفهان در قبال مردم منطقه جلسه یا مصوبه‌ای داشته باشین انصاف کارخانجات بالا دستی حقابه مار غصب کنن و آلودگی میکرونی خودشون را نثار مردم منطقه کنن و هیچ غرامتی هم به این مردم منطقه پرداخت نکنن کاش یه سری به آمار بیماران این منطقه میزدین تا متوجه بشین چند سال اخیر به خاط همین مسئله چقدر بیماریهای روانی و سرطانی گریبانگیر مردم منطقه شده؟
۷-و کلان تر از این مسئله آیا امثال شما که تو خونه ملت جا خوش کردین هنوز متوجه نشدین هنوز متوجه نشدین که که چه فاجعه‌ای بر سر کشور عزیزمون ایران اوردین از زمانی که خدا خیر نده خاتمی نامرد با انتقال آب از رودخونه زاینده رود به میزان ۳۰۰۰ لیتر در ثانیه چه فاجعه‌ای را برا کشور به بار آورد .هر بی ثوادی میدونه که زاینده‌رود تنها منبع رطوبت مرکزی ایران بود و همین مسئله باعث میشد که با اومدن ابر های باران زا کانون بارش در ابر تشکیل بشه حالا که به خیانت خاتمی این رطوبت از بین رفت همه شاهد بودیم ابر بارانی زیاد داشتیم فقط بارش نداشتیم بدنیست دلیلش را براتون بگم شاید یه ذره آگاه بشین همه میدونیم که رطوبیت هوا باعث میشه دمای نسبی لایه بالای هوا را پایین بیاره و کانون سرمایش جهت میعان بخارات آب موجود در ابر ها و نهایتاً بارش بشه اما حالا نه تنها خاتمی نامرد این رطوبت را مرکز ایران به یغما برد بلکه آلاینده های کارخانجات اصفهان خصوصاً فولاد مبارکه و ذوب آهن و افزایش کربن در فضای مرکزی ایرذان باعث شده به این قضیه کمک مضاعف کنه آخه همه میدونیم کربن انرزی خورشید را در خودش نگه میداره و لایه بالایی جو را گرم نگه میداره و همین مساله باعث میشه ابر های بارانزا بیان ولی از بارش خبری نباشه چون کانون سمایش نداریم چون دیگه رطوبت رودخونه را خاتمی نامرد تو لوله گذاشته داره میبره یزد پس مرکز ایران دیگه از بارش خبری نیس حالا باید مسوولین بی غیرت استان به جای برگردوندن آب به زاینده رود به فکر بارور کردن ابرا باشن اونم با هواپیما و یخ خشک آخـــــــــــــــه خانم آخـــــوان خدا وکیلی این مسایل اصلاً به ذهن شما و اون شوهر عزیزتون خطور کرده قسم میخورم اصلاً روحتون هم خبر نداره چه داره بر سر ایران و اصفهان میارن
در ضمن عکسای خوبی هم توسایتتون گذاشتین انگار نه انگار کاش لا اقل یه عکس از محرومیت منطقه تو سایتتون میدیدم واقعاً اف بر ما که نماینده‌گان بی غیرتی چون شما داریم اف بر ایران اف بر ما.

فاطمی تیر ۱۷ام, ۱۳۹۰ در ۱:۳۶ ق.ظ

سلام خسته نباشید مدتی بود ازاینکه قراربودسایت تعطیل بشه ناراحت بودم انگاربحمدالله دوباره راه افتاده ادرس سایتتون رادروبلاگ بخش بن رود گذاشتم اگرصلاح دونستیدلینک مارابزارید.

sasra مهر ۱۵ام, ۱۳۹۱ در ۸:۱۲ ب.ظ

داداش اگه هنری دارید از خودت مقاله بده نه اینکه از جایی کپی کنی راه حلش یکم مطالعه ست

m.m بهمن ۲۶ام, ۱۳۹۴ در ۱۲:۱۸ ق.ظ

با سلام.فقط خواسته من از جوانان روستا می باشد. بیایید از خودمان شروع کنیم و از ندانم کاری ها و یا کارهای صورت گرفته یا صحیح یا ناصحیح از مسولان وشوراها و دهیارودست اندر کارها توضیح بخواهیم بیاید دست در دست هم بدهیم وکفرانی آباد و هر چه بهتر در شرق اصفهان درست کنیم تا زبان زد خاص و عام شود. با تشکر
(یادتان نرود؟؟؟؟)

پاسخ دهید

دیدگاه شما


بهینه سازی پوسته : پک سنتر
آماده شده توسط : ماندگار وب